חיפוש
 
גלילים
ציפויים
פרופילי גומי
פוליאוריטאן
גלגלים
אריחי גומי לגני משחקים
מוצרים למטווחים
תערבות גומי
מוצרי גומי טכניים

אודות

קבוצת "תגל אס. פי .תעשיות בע"מ" נוסדה בשנת 1952, בעכו. כיום החברה נמצאת בבעלות חברת "אלביט מערכות" וחברת "פלמר אינג'ינרינג".

חברת תגל החלה את עיסוקה בייצור מוצרי גומי וגומי בשילוב מתכת לתעשייה האזרחית והצבאית. החברה שמה לה כמטרה לייצר מוצרים ברמת איכות גבוהה ותוך זמן קצר עיצבה את עצמה, כחברה יצרנית מהמובילות בארץ ובעולם בתחום הגומי עם מגוון מוצרים העומדים בסטנדרטים בין-לאומים. חברת "תגל" ממוקמת בפארק תעשייתי ביקנעם, "מתחם סולתם" באחד האזורים היפים בישראל, בצילו של הכרמל והיא משתרעת על פני כ- 9000 מ"ר.בשנת 2000, נכנסה קבוצת "פלמר אינג'ינרינג' בע"מ" כשותפה בחברה. עיקר עיסוקה של תגל בשנים הללו היה ייצור מוצרי גומי ובמיוחד התמחתה בהדבקת גומי על מתכת, כאשר המתכות למוצרים היו מסופקים ע"י הלקוחות/קבלני משנה.
בשנת 2005 החליטה החברה לרכוש, את חברת "מתח", חברת מתכת המתמחה בכבישה קרה במכבשים עד 3000 טון ובריתוך אוטומטי, שעיקר עיסוקה, בייצור גלגלי מתכת וזרי הנעה לכלי רק"מ שונים.

עם השלמת רכישת "מתח" הפכה חברת תגל לייצרנית מובילה בארץ ובעולם של גלגלי מרכוב וזרי הנעה לכלי רק"מ והכל תחת קורת גג אחת.

במהלך השנים, עם צבירת ניסיון וידע רב בתחום מוצרי הגומי, תגל החליטה להגדיל את הפעילות האזרחית ושמה דגש על פיתוח ומתן פתרונות לתעשייה המקומית והבין-לאומית. כיום, תגל מפתחת ומספקת פתרונות הנדסיים במספר רב של תחומים לתעשייה, כמו: ייצור גלילים, גלגלים, אטמים מיוחדים, בולמים, סמכים, מוצרי פוליאוריטאן ועוד מוצרי גומי טכניים רבים ומגונים.

בשנת 2010, חידשה החברה את קו הייצור לתערובת גומי לקו מודרני, אוטומטי ומבוקר בעל כושר ייצור גדול, העומד בסטנדרטים בין לאומיים של בקרת איכות. בזכות הניסיון הרב שנצבר, לחברה יכולת לפתח תערובות גומי לפי דרישות הלקוח ובהתאם לצרכי השימוש. כיום קו זה מספק תערובות גומי, הן למפעל והן ללקוחות חיצונים בארץ ובחו"ל.

בתגל קיימת מחלקת בקרת איכות ומעבדה מהמתקדמות בעולם עם ההסמכות והציוד הנדרשים (ISO 9001:2000,Cage Code: SJ039 ), אשר בודקת ובוחנת כל העת את המוצרים על מנת להבטיח מוצר איכותי בהתאם לדרישות התקן והלקוח. בין לקוחות החברה: צבאות בעולם וביניהם צבא ארה"ב, הודו,האו"ם, צה"ל, רפא"ל, רכבת ישראל, בית-אל, רשות שדות התעופה, הארגז טכנופח, קבוצת רותם, מפעלי ים המלח, מפעלי חיפה כימיקלים, משטרת ישראל, אלביט ועוד...
טלפון: 04-9937537, פקס: 04-9935546

  מפת האתר | צור קשר  
יקנעם, אזור תעשיה מתחם סולתם, ת.ד. 183 מיקוד 20692 http://waze.to/hsvbcygeqp       
Signed by  סידיטק - בניית אתרים